Medarbetare

 

Richard2SV

Richard Poole

VD

Telefon:
Epost: richard@proloc.se

BirgittaSV

Birgitta Ericson

Ekonomi/Reception

Telefon: 08-470 33 31
Epost: birgitta@proloc.se

Gubbe

Arthur Adell

Försäljning

Telefon: 08-470 33 31
Epost: arthur@proloc.se

Joel2SV

Joel Särman

Försäljning

Telefon: 08-470 33 34
Epost: joel@proloc.se

Andreas2SV

Andreas Ramstedt

Ekonomi

Telefon:
Epost: andreas@proloc.se

TomasSV3

Tomas Molinder

Mätning / Besiktning

Telefon: 08-470 33 37
Epost: tomas@proloc.se

PerSV

Per Ramstedt

Mätning / Besiktning

Telefon:
Epost: per@proloc.se

PrzemekSV

Josef Augustyniak

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 39
Epost: josef@proloc.se

PeterSV

Piotr Pawlowski

Arbetsledare

Telefon:
Epost: piotr@proloc.se

DSC07215

Magnus Lörstad

Försäljning

Telefon: 08-470 33 38
Epost: magnus@proloc.se

DSC07231

Carl Willberg

Koordinator

Telefon: 08-470 33 36
Epost: carl@proloc.se

Vill du veta mera?

Om du funderar över något, kontakta oss gärna!

08 - 26 48 10

Alla kontaktuppgifter

Jag vill ha offert!






( 2st max 4mb )


Vi kontaktar dig!

Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig per e-post eller telefon inom kort

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Share On Pinterest