Medarbetare

 

Richard Poole

VD

Telefon: 08-470 33 31
Epost: richard@proloc.se

Arthur Adell

Försäljning

Telefon: 08-470 33 35
Epost: arthur@proloc.se

Joel Särman

Försäljning

Telefon: 08-470 33 34
Epost: joel@proloc.se

Magnus Lörstad

Försäljning

Telefon: 08-470 33 38
Epost: magnus@proloc.se

Frida Hägermalm

Koordinator

Telefon: 08-470 33 32
Epost: frida@proloc.se

Carl Willberg-Johnn

Inköp

Telefon: 08-470 33 36
Epost: carl@proloc.se

Gregory Majdan

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Piotr Biela

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Birgitta Ericson

Ekonomi

Telefon: 08-470 33 31
Epost: birgitta@proloc.se

Andreas Ramstedt

Ekonomi

Telefon: 08-470 33 31
Epost: andreas@proloc.se

Tomas Molinder

Mätning / Besiktning

Telefon: 08-470 33 37
Epost: tomas@proloc.se

Per Ramstedt

Mätning / Besiktning

Telefon: 08-470 33 37
Epost: per@proloc.se

Andrej Bialek

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Bogdan Skiba

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Andrej Selagowski

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Maciej Symkowiak

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Leszek Ogrodny

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Darius Kozyra

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Darius Skaradkiewcz

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Jan Kusiak

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Vill du veta mera?

Om du funderar över något, kontakta oss gärna!

08 - 26 48 10

Alla kontaktuppgifter

Jag vill ha offert!






( 2st max 4mb )


Vi kontaktar dig!

Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig per e-post eller telefon inom kort