Medarbetare

 

Richard Poole | VD | Proloc

Richard Poole

VD

Telefon: 08-470 33 31
Epost: richard@proloc.se

Arthur Adell | Försäljning | Proloc

Arthur Adell

Försäljning

Telefon: 08-470 33 35
Epost: arthur@proloc.se

Joel Särman | Försäljning | Proloc

Joel Särman

Försäljning

Telefon: 08-470 33 34
Epost: joel@proloc.se

Magnus Lörstad | Försäljning | Proloc

Magnus Lörstad

Försäljning

Telefon: 08-470 33 38
Epost: magnus@proloc.se

Frida Hägermalm | Koordinator | Proloc

Frida Hägermalm

Koordinator

Telefon: 08-470 33 32
Epost: frida@proloc.se

Carl Willberg-Johnn | Föräldraledig | Proloc

Carl Willberg-Johnn

Föräldraledig

Telefon: 08-470 33 36
Epost: carl@proloc.se

Gregory Majdan | Arbetsledare | Proloc

Gregory Majdan

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Piotr Biela | Arbetsledare, Snickeri | Proloc

Piotr Biela

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Birgitta Ericson | Ekonomi | Proloc

Birgitta Ericson

Ekonomi

Telefon: 08-470 33 31
Epost: birgitta@proloc.se

Andreas Ramstedt | Ekonomi | Proloc

Andreas Ramstedt

Ekonomi

Telefon: 08-470 33 31
Epost: andreas@proloc.se

Tomas Molinder | Mätning / Besiktning | Proloc

Tomas Molinder

Mätning / Besiktning

Telefon: 08-470 33 37
Epost: tomas@proloc.se

Per Ramstedt | Mätning / Besiktning | Proloc

Per Ramstedt

Mätning / Besiktning

Telefon: 08-470 33 37
Epost: per@proloc.se

Andrej Bialek | Arbetsledare, Snickare | Proloc

Andrej Bialek

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Bogdan Skiba | Arbetsledare | Proloc

Bogdan Skiba

Arbetsledare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Andrej Selagowski | Montör | Proloc

Andrej Selagowski

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Maciej Symkowiak | Snickare | Proloc

Maciej Symkowiak

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Leszek Ogrodny | Montör | Proloc

Leszek Ogrodny

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Darius Kozyra | Montör | Proloc

Darius Kozyra

Montör

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Darius Skaradkiewcz | Snickare | Proloc

Darius Skaradkiewcz

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Jan Kusiak | Snickare | Proloc

Jan Kusiak

Snickare

Telefon: 08-470 33 32
Epost:

Vill du veta mera?

Om du funderar över något, kontakta oss gärna!

08 - 26 48 10

Alla kontaktuppgifter

Jag vill ha offert!






( 2st max 4mb )


Vi kontaktar dig!

Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig per e-post eller telefon inom kort